Dat hei sinn déi glécklech Gewënner déi en Baptême mat engem Ferrari gewonnen hunn. Aschreiwungen sinn den 22 Juli um Site vun der Goodyear vun 9h30 un. Gefuer ginn Baptêmen vun 10 – 17 Auer.

Gewënner ginn och nach schrëftlech vun Ferrari and Friends ugeschriwwen. Mir gratuléieren ganz häerzlech.

D'Lëscht mat de Gewënner

1117 Oxacelay Alexandra Garnich
0267 Corblin Myriam Messancy
0275 Michel Bastien Saint-Mard
0258 Renneson Bernadette Rochecourt
1028 Stremler Robert Frisange
0256 Barcella/Bressan Angie Saulnes
2510 Da Silva  Antonio Lamadelaine
0250 Neves Janine Differdange
0249 Macri David Rodange
0248 Konz Evelyne Schifflange
2478 Marinelli Pierrette Nospelt
0243 Feiereisen Georges Rodange
0242 Schummer Steve Belvaux
0245 Sibenaler Robert Rodenbourg
0246 Cuelho Costa  Ana Maria Rodange
3576 Muller Patrick Vichten
0640 Tiago Maria Esch/Alzette
2544 Engel  Georges Soleuvre
0539 Urso Claudio Sanem
3300 Debicke Josette Consthum
2089 Fred Simone Lamadelaine
2088 MP Confect s.à.r.l. Bascharage
3337 Schummers Tammy Ernzen
3686 Poulain Cyrique Redange
3693 Yagoub Hadj Lexy
2935  Flammang Carlo Mersch
3340 Morette Rene Hunsdorf
3615 Kinnen  Armond Boevange Attert
2978 Schmitz Viviane Grevenknapp
2195 Ewertz Miez Boevange Attert
2196 Kirpach Corina Ernsen
1949 Caralho  Sergio Pétange
2661 Gonçales Nathalie Aubange
3560 Jinga Hana Elena  Niederkorn
3561 Baijot Sylvie Syren
3387 Radermecker Pascal Born
2197 Lette  Gast Buschdorf
3498 Schmitt  Mary Boevange Attert
3500 Weis  Fabienne Mertzig
3316 Willwert Eduart Berlingen
3223 Lemmer Patrick Gralingen
1029 Thinus Jeanette Hellange
1035 Rech Lucien Frisange
2117 Delaux Eric Bastogne
1246 Assurel Esch/Alzette
3145 Hoffmann Michel Mersch
1594 Kieffer  Nico Kirf
2601 De Felice Gilbert Rodange
1376 Laux Marie-Jeanne Dudelange
1270 Diederich  Jean Buschdorf
0239 Eschette Isabelle Alzingen
0241 Tempels Christiane Bascharage
2396 Garofoli Helene Cosnes et Romain
1266 Seller Stuff Saeul
1269 Dondelinger  Jemp Colmar-Berg
1264 Wantz Annick Oberpallen
0594 Leus Gast Pétange
0590 Rodrigues Celestino Mondercange
0644 Kries Roger Aspelt
1349 Renauld  José Ethe
0726 Albertus Marc Schuttrange
1821 Bernhard Heléne Belvaux
1820 Catani Elise Differdange
1818 Weirig Loni Rodange
2927 Schummer Marguy Ernzen
2764 Gregoire Yannick Suxy
2769 Wietor Maria Bissen
2587 Winandy Michèle Dalheim
2589 Lusuriello Nicola Luxembourg
2590  Simone Benjamin Bonnevoie
2591  Rodrigues Da Silva Manuel Bonnevoie
2592 Clause Samuel Hermdange
2584 Blum Jean Strassen
2585 Leucari Fabrizio Bertrange
2577 Sakiotis Ioannis Luxembourg
3163 Akkurat Immo   Mersch
0827 Scheuren Robert Sanem
2511 Bossi Tit Rodange
1654 Schong Marie Soleuvre
2509 Scheuer Frank Bascharage
1669 Schmitz Chantal Pétange
2993 Faber Cindy Rambrouch
2594 Santos Cardoso Alexandre Esch/Alzette
2595 Frank-Achen Liette Clemency
2593 Borzynska Karolina Helmsange
1984 Heintz Feliks Capellen
1631 Strauss  Jean Niederhausen
1644 Loconte Gianfranco Soleuvre
1642 Scholer Roger Soleuvre
1632 Ludwig Marliese Leithum
1627 Euers Angelique Luxembourg
0830 Schoux Patty Differdange
2151 Schwitz Myriame Brouch
2174 Pagnon Françoise Buschdorf
2173 Diederich  Jeannie Heispelt
0257 Krick Aiden Fingig
1985 Hoffmann Alphonse Koerich
2172 Ries Armond Reckange
3886 Carlo Da Silva Carla Mersch
1983 Zoetaert Johan Steinfort
3240 Di Bernardo Enrico Kehlen
0177 Homan Daniel Rodange
0255 Meyer Alexander Tarchamps
1976 Rodrigues Carina Esch/Alzette
0991 Kettenmeyer Marianne Soleuvre
3076 Miny Denise Stuppicht
3423 Wester Germaine Bergem
1096 Delstanche Jean-Claude Lamadelaine
1600 Ney Laura Bereldange
0801 Mezzapesa Paolo Soleuvre
3667 Hoefler Anne Oberkorn
0254  Scholtes Sylvie Kehlen
2977 Leonard Céline Mersch
3150 Cassaro Patrick Medernach
3144 Godart Emile Elvange
3143 Pierlot Stephanie Gralingen
3141 Krettels Christian Bissen
3139 Nevens Arthur Boerglinster
0541 Cravatte Olivier Aubange
1373 Conzemius Alphonse Rodange
1499 Krier Simone Rumelange
0030 Rainaldi Catherine Pétange
0238 De Felice Roberto Pétange
3238 Racké  Tom Strassen
1664 Francois Dominique Oberpallen
1092 Konsbruck Richard Oberdonven
1672 Neves Christina Lamadelaine
0032 Kambala Jeremy Niederkorn
2597 Schmitz Felix Luxembourg
3448 Cardoso Jorge Ettelbruck
2399 Lamparski Josiane Useldange
3432 Thill Carlo Schieren
3444 Zenners Marco Nommern
0321 Mathekowitsch Stephanie Boevange Attert
2738 Amabilino Marco Walferdange
0610 Eischen Jos Strassen
0230 Feller Michèle Pétange
0251 Ribeiro Ramos Maria Teresa Tarechamps
0252 Anbertin Pascal Mamer
3148 Huss Marcel Lintgen
3065 Segala Nadia Reckange/Mersch
3063 Do Carmo Vemamero Luxembourg
3062 Loux Jeanne Mersch
3061 Weber Margot Roost
3146 Mootz Jean Mersch
3893 Di Biase Antonio Esch/Alzette
0118 Diederich Tom Fouhlen
3889 Brasserie "LE Bistro" Luxembourg
3149 Flammang Nadine Lintgen
3965 Muller Jo Bech Kl'macher
0121 Fantini Pascal Boevange Attert
0542 Schmit Viviane Mondorf
3408 Mossong Marc Beaufort
1803 Conter Raymond Differdange
1804 Mares Louis Belvaux
1806 Haas Jean-Marie Soleuvre
0123 Arendt Sandy Eischen
3420 Jaas Mireille Bissen
3775 Piron Charles Luxembourg
2711 Le Breton Rémy Kleinbettingen
2709 Reiter Marus Luxembourg
0575 Catena Rosita Soleuvre
1635 Silva Moreira Filipe Leithum
1636  Lopes Modesto Myriame Weiswampach
1640  Hansel Sylvie Niederkorn
1641 Misci Angela Sanem
2526 Marinelli Fabrizio Rodange
2731 Weibel Sacha Bettembourg
0545 Bourgeois Olivier Senningerberg
1828 Todd André Beaufort
1810 Vallentini Vito Senningerberg
1823 Corniel Silvio Niederkorn
1453 Meffert Anita Bettembourg
0536 Martins Paula Rumelange
0538 Muller Theo Sanem
0548 Da Silva  Fabio Soleuvre
3419 Schmit Alphonse Heldange
2427 Carl Guy Kleinbettingen
3403 Packolski Aurelien Colmar-Berg
3405 Engeldinger Eric Redange/Attert
1374 Schrank Alain Bascharage
2533 Airoldi Jean-Claude Mondercange
2532 Peifer Dan Esch/Alzette
2528 Ziebart Marc Rodange
2527 Huberty Marc Rodange
3323 Lanners-Fonck Carine Bridel
1249 Lacaffe Nathalie Esch/Alzette
1452 Degrott Marco Rumelange
0234 Giampaolo Vincenzo Rodange
2313 Glodt Maria Wiltz
3491 Kasel Pierre Bissen
2968 Reding Gabi Schwebach
2199 Wolles Claude Gonderange
2200 Reding Marc Boevange Attert
0526 Wagner Eric Weiler-la-tour
2277 Penning Marc Weiler-la-tour
1250 Papin Laetitia Bettembourg
2515 Moretti Marcella Luxembourg
3140 Dostert Nicolas Larochette
2596 Santos Pereira José Manuel Mondorf-les-Bains